fbpx
Flat Preloader Icon
Przejdź do treści

Fotografia Kobieca

… dla (nie)zwykłych kobiet. Dla matek, żon, córek, babć, kochanek, przyjaciółek …

Te sesje zdjęciowe są dla kobiet, będących w drodze
do zdrowego, emocjonalnego związku z ciałem, lub już tam dotarły.

Sesje Kobiece

Sesja zdjęciowa jest świetnym sposobem na podniesienie samooceny, odkrycie drzemiącego w Tobie potencjału, zwiększenie poczucia własnej wartości i wywołanie podziwu wśród znajomych (kiedy zdecydujesz się na publikację).

Zdjęcia , na których będziesz odziana w wyjątkowe kreacje (które znajdziesz w mojej studyjnej garderobie), wykonane w pięknym otoczeniu wzbudzają emocje u każdego widza.

Sesje sensualne, buduarowe i glamour

Wszystkie te rodzaje sesji zdjęciowych mają jeden podstawowy cel, oddanie kobiecego piękna. Pięknie można pokazać każdą kobietę – niezależnie od tego, czy ma 20, czy ponad 50 lat. Niezależnie od tego, jaki nosi rozmiar. Piękna kobieta to kobieta zadbana – przecież często wystarczy wizyta u fryzjera.

Kobiety podczas takich sesji pokazują nieco więcej ciała, ale w bardzo ograniczonym, wysmakowanym stopniu.

Wystarczy przecież odkryć zmysłowo kawałek ramienia – każda z nas wie, o co chodzi.

Słów kilka o fotografii buduarowej / sensualnej

Naprawdę wierzę, że fotografia buduarowa jest ekskluzywnym i wzmacniającym doświadczeniem. Doświadczeniem, z którego może cieszyć się każda kobieta.

Nie ma żadnych ograniczeń i zawsze jest odpowiedni czas, aby zarezerwować sesję zdjęciową, nie musisz tracić na wadze, modelować sylwetki ani czekać na dobry dzień.

Nie jestem tu po to, byś czuła się chuda, zaokrąglona, poprawiona lub w jakikolwiek sposób zmieniona.

Moim zadaniem jest adorować cię oraz sprawić, że zobaczysz wspaniałą kobietę, którą już jesteś.

Ty w swoim ciele, w pięknej bieliźnie — całkowicie i bez reszty czując, kochając, podziwiając siebie w najbardziej boski, pewny siebie, naturalny i kompletny sposób.

Jedną z rzeczy, która jest czasami źle rozumiana w fotografii buduarowej, jest to, że jest ona traktowana jako seksualna lub na pokaz.

Ludzie myślą, że kobiety robią to dla kogoś innego, że jest to tylko prezent lub wprowadzenie sensualności do życia małżeńskiego.

Pozwól, że cię zatrzymam…

To nie jest dla nikogo innego. To nie dotyczy nawet twojego ego — dotyczy prawdziwej ciebie.

Ta sesja  jest dla kobiety, która mieszka w tobie, która jest gotowa się wydostać, potrząsnąć tyłkiem, odkryć ramiona i zabłysnąć przed obiektywem, który po prostu nie może się jej doczekać.

Czego można się spodziewać po sesji buduarowej?

Od naszego pierwszego kontaktu aż do dnia, w którym zabierzesz swoje piękne zdjęcia do domu, będziemy współpracować, aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia.

Konsultacje dotyczące garderoby — po rozmowie na temat tego, czego potrzebujesz do sesji, czas wybrać piękną bieliznę. Zawsze polecam subtelne kolory, które pasują do odcienia skóry. Jeśli kochasz figi z lat 50., załóż je! Jeśli gorsety sprawiają, że czujesz się bosko, zabierz je ze sobą.

Współpracuję ze wspaniałą projektantką gorsetów, więc daj mi znać, jeśli szukasz czegoś na zamówienie, a skontaktuję Was ze sobą. Mogę Ci dać także kontakt do polecanej brafitterki – która dobierze ci odpowiedni biustonosz. Wykorzystaj to jako okazję do wyrażenia swojego wewnętrznego stylu w wyjątkowy i niecodzienny sposób.

Profesjonalna fryzura i makijaż — piękne włosy i efektowny makijaż są zawarte w Twojej sesji. Moje ekspertki pomagają nam stworzyć wizję, specjalnie na ten dzień.

Nerwy — Pracowałem z wszelkiego rodzaju kobietami. Tymi, które są pierwszy raz na jakiejkolwiek sesji, kocicami, uwodzicielkami i skromnymi dziewczętami.

Niezależnie od tego, czy jesteś zdenerwowana, czy podekscytowana, będę po prostu zaszczycona, że wybrałaś mnie do wykonania Twojej sesji. Daj mi znać, jeśli mogę coś zrobić, aby było to relaksujące i ekskluzywne doświadczenie dla Ciebie.

Lokalizacja — moje kobiece studio, luksusowy apartament lub willa, w którym wykonywana jest sesja, nadaje ton Twojemu dniu, bez zakłóceń i bez innych odwiedzających, to twój prywatny pałac. Jeśli jednak chcesz maksymalnie wykorzystać swój wspaniały wygląd i zarezerwować weekend, warto skorzystać z wynajęcia ekskluzywnego apartamentu w egzotycznym hotelu.

Produkty — Po zakończeniu sesji zostaną ci wyjaśnione opcje wyboru zdjęć i możesz zdecydować, który pakiet chcesz.

Sesja Buduarowa polega na uczczeniu wszystkiego, co wspaniałe w byciu kobietą, naszych kształtach, naszej esencji i naszej kobiecości; to czyni nas takimi, jakimi jesteśmy, i jest to niezwykła okazja do odkrycia naszej wewnętrznej bogini.

Istnieje wiele powodów, dla których warto się wybrać na sesję buduarową — jako cudownie wzmacniające i relaksujące doświadczenie, prezent lub po prostu celebrować siebie w tym wyjątkowym momencie.

Jestem tutaj, aby uczynić ten dzień idealnym dla Ciebie i Twojej pewności siebie.

Aby zarezerwować termin sesji lub po prostu porozmawiać, po prostu kliknij tutaj, aby skontaktować się ze studiem, nie mogę się doczekać wiadomości od ciebie!

Kiedy Należy Rezerwować Swoją Sesję?

Kiedy będziesz gotowa! Możesz się czuć, jakbyś chciała się najpierw opalić, w końcu wypróbować nową fryzurę lub poddać się jakiejś transformacji ciała, ale chodzi o to, aby świętować Cię dokładnie taką, jaka jesteś – właśnie teraz. 

Jedynym czynnikiem ograniczającym jest to, kiedy chcesz otrzymać swoje zdjęcia. Jeśli chcesz, aby Twoje produkty fotograficzne przybyły na specjalne wydarzenie, zalecam rezerwację z 3-miesięcznym wyprzedzeniem.

Kto Jest Obecny Na Sesji?

Podczas sesji będą obecne wyłącznie kobiety. Nasi eksperci od makijażu i fryzur to urocze kobiety z dużym doświadczeniem i wspólną miłością do bajecznych buduarów.

Jak Długo Trwa Moja Sesja?

Nie ma ścisłego limitu czasu, ale powinnaś spodziewać się poczucia uroku przez około 3 godziny. Pamiętaj że zasługujesz aby zarezerwować sobie cały dzień dla siebie, dzięki temu nie będzie się stresować podczas sesji.

Czy mogę przyprowadzić kogoś ze sobą?

Oczywiście! Po prostu proszę, aby były kobietami i ukończyły 18 lat.

Czy pokażesz mi jak pozować?

Tak, z biegiem lat poznałam pozy, które sprawią, że poczujesz się wspaniale, pięknie wyjdziesz na zdjęciach i stworzysz wspaniałe sylwetki. Wiem, że to może być stresujące, więc zaufaj mi, że będziesz wyglądać i czuć się jak bogini, którą jesteś.

Czy Wykorzystasz zdjęcia z Mojej Sesji?

Tylko za twoją zgodą. Otrzymałam zgodę na wykorzystanie wszystkich zdjęć buduarowych, które widzisz online, ale nie ma absolutnie żadnej presji, aby to zrobić. Obrazy są zapisywane na dyskach twardych po sesji i nie są przesyłane nigdzie w Internecie.

Co powinnam przynieść na sesję?

Podczas konsultacji omówimy Twoją wizję sesji. Razem możemy zbudować plan doskonałej sesji zdjęciowej, uzyskać inspirację i zdecydować, czego potrzebujesz, aby to doświadczenie było w pełni satysfakcjonujące.

Edytujesz Moje Obrazy?

Twoje artystyczne i gustowne zdjęcia otrzymają szczególny akcent, który pomaga im lśnić i wyglądać jeszcze bardziej niesamowicie. Jeśli jednak masz konkretne pomysły na postprodukcję, z pewnością możemy to omówić.

Gdzie może mieć miejsce moja sesja buduarowa?

To twoja sesja, z twoimi zasadami. Absolutnie nie musisz korzystać z moich miejsc, jeśli nie chcesz. Niektóre z moich klientek lubią zarezerwować luksusowy hotel na weekend i mają tam sesję. Z przyjemnością podróżuję gdziekolwiek chcesz za wcześniej ustaloną opłatą.

Jak Wybrać Moje Zdjęcia?

Mniej więcej tydzień po sesji zapraszam Cię do studia, aby nadrobić zaległości, wypić kawę i zrelaksować się podczas oglądania. Oferuję ceny w stylu A La Carte, co oznacza, że nie musisz podejmować żadnych decyzji dotyczących swoich produktów, dopóki nie zobaczysz swoich zdjęć. Razem możemy wypracować dokładnie to, jak chcesz, aby Twoje wspaniałe zdjęcia były prezentowane i stworzyć własny, niestandardowy projekt.

Jeśli masz dodatkowe pytania, skontaktuj się ze studiem.

 

Luksusowe sesje kobiece.

Zaufanie uchwycone w kadrze.

Fotografia sensualna to wyjątkowa inwestycja, szansa na zrobienie czegoś wyłącznie dla Siebie, coś na co zasługujesz. Nie tylko otrzymasz piękne zdjęcia, które możesz z dumą pokazywać lub często oglądać, ale także zmienisz życie, które pozostanie z tobą na zawsze. To także niesamowite, wspaniałe przeżycie które zapamiętasz na długo.

Wszystkie sesje sensualne zawierają:

Tony porad przed sesją, w tym konsultacja osobista.

Fachowy, przyjazny i kobiecy zespół.

Nasz upragniony pakiet informacji, zawierający rekomendacje i inspiracje oraz pomoc w pozyskiwaniu wykwintnej bielizny.

Profesjonalna stylizacja włosów i makijażu.

Indywidualna sesja zdjęciowa autorstwa Magdalena Dyrda Fotografia, w ekskluzywnym prywatnym miejscu (lub w wybranym przez ciebie miejscu).

Nieograniczone pozy, bez limitu czasu i użycie tylu strojów, ile chcesz.

Prywatna sesja przeglądania edytowanych zdjęć i czas na rozważenie opcji produktu.

Pełna kontrola prywatności zdjęć i tego, czy są one udostępniane w dowolnym miejscu w widoku publicznym.

Ceny zaczynają się już od 100zł / zdjęcie – w zależności od wybranego pakietu.

Nasze ekskluzywne prywatne miejsce jest dostępne tylko cztery razy w miesiącu.