Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Sesja kobieca – co to właściwie jest ?

Według mojej definicji jest to sesja podczas której zakrywasz nieco więcej ciała niż przy sesji sensualnej.

Sesja ma na celu uchwycić Twoje piękno, emocje lub to co chciałbyś przekazać.

Podczas sesji możesz być sobą, możesz także przeobrazić się w wymarzoną postać. Możesz grać, możesz się bawić, możesz udawać kogoś zupełnie innego, lub po prostu pokazać jaka jesteś naprawdę. Możesz udowodnić innym że jesteś warta jeszcze więcej.

sesje kobiece sensualne fotografia buduarowa

Jeżeli podczas sesji zdecydujesz się że możesz pokazać trochę więcej ciała, możemy wykonać także zdjęcia bardziej zmysłowe, czyli sensualne. Zauważyłam że wiele kobiet się na to decyduje.

Pamiętaj że decyzja o takiej sesji należy tylko i wyłącznie od Ciebie i to tylko Ty zdecydujesz kiedy się ona odbędzie oraz jaki rodzaj zdjęć wykonamy.

sesje sensualne buduarowe fotograf

Przygotowanie do sesji

Skoro zdecydowałaś się na sesję kobiecą, musimy wspólnie ustalić jej termin. Najlepiej jeżeli do mnie zadzwonisz, lub napiszesz wiadomość na Facebooku. Pamiętaj że sesja zdjęciowa może odbyć się także po godzinie 17-tej oraz w weekendy, wszystko zależy od Ciebie oraz moich wolnych terminów.

Na sesję najlepiej przyjść wypoczętą, dlatego proponuję Ci zrobić sobie w ten dzień wolne.

Możesz przed sesją odwiedzić makijażystkę lub fryzjerkę. Pamiętaj że jeżeli chcesz iść do kosmetyczki, powinnaś to zrobić kilka dni wcześniej.

Jeśli chciałabyś aby makijaż lub fryzurę wykonała Ci w moim studio jedna z współpracujących ze mną specjalistek, powiedz o tym podczas umawiania terminu sesji. Usługi te są płatne osobno.

Zarezerwuj sobie czas, aby sesja przebiegała na luzie i bez pośpiechu. Ile czasu, to zależy od ilości zdjęć. Minimalnie musisz zarezerwować sobie półtorej godziny, aby poprzymierzać suknie z mojej garderoby, na spokojnie się przygotować i bezstresowo pozować do zdjęć.

W przypadku bardziej rozbudowanych sesji, gdzie zamawiasz powyżej 10 zdjęć, najprawdopodobniej będziemy się przemieszczać, aby nie robić zdjęć w tym samym miejscu, dlatego będzie nam potrzebne więcej czasu, na dotarcie oraz rozłożenie sprzętu.

DYR kopia

Ile zdjęć robię podczas sesji ?

Wszystko zależy od tego jaką ilość obrobionych fotografii chcesz finalnie otrzymać. Zawsze wykonuję ich kilkukrotnie więcej, tak abyś mogła po sesji, na spokojnie wybrać te najlepsze. Te na których najbardziej się sobie podobasz i te które są według Ciebie najpiękniejsze. 

sesje kobiece sensualne fotografia buduarowa

Wybór zdjęć

W tym celu prześlę Ci, kolejnego dnia, miniatury zdjęć, które zostały przeze mnie wstępnie wybrane, jako najlepsze pod względem technicznym. Zdjęcia te będą w stanie surowym, czyli nie obrobione jeszcze w programie graficznym. Będziesz miała aż trzy dni czasu na wybranie tych, które mają zostać przeze mnie obrobione. 

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
sesje sensualne buduarowe fotograf

Pytania i odpowiedzi (FAQ)

Kiedy będziesz gotowa! Możesz się czuć, jakbyś chciała się najpierw opalić, w końcu wypróbować nową fryzurę lub poddać się jakiejś transformacji ciała, ale chodzi o to, aby świętować Cię dokładnie taką, jaka jesteś – właśnie teraz.
Jedynym czynnikiem ograniczającym jest to, kiedy chcesz otrzymać swoje zdjęcia. Jeśli chcesz, aby Twoje produkty fotograficzne przybyły na specjalne wydarzenie, zalecam rezerwację z 2-miesięcznym wyprzedzeniem.

Podczas sesji będą obecne wyłącznie kobiety. Nasi eksperci od makijażu i fryzur to urocze kobiety z dużym doświadczeniem i wspólną miłością do bajecznych buduarów.

Nie ma ścisłego limitu czasu, ale powinnaś spodziewać się poczucia uroku przez około 3 godziny. Pamiętaj że zasługujesz aby zarezerwować sobie cały dzień dla siebie, dzięki temu nie będzie się stresować podczas sesji.

Oczywiście! Po prostu proszę, aby były kobietami i ukończyły 18 lat.

Oczywiście że Tak. Z biegiem lat poznałam pozy, które sprawią, że poczujesz się wspaniale, pięknie wyjdziesz na zdjęciach i stworzysz wspaniałe sylwetki. Wiem, że to może być stresujące, więc zaufaj mi, że będziesz wyglądać i czuć się jak bogini, którą jesteś.

Tylko za twoją dobrowolną zgodą. Otrzymałam zgodę na wykorzystanie wszystkich zdjęć buduarowych, które widzisz online, ale nie ma absolutnie żadnej presji, aby to zrobić. Obrazy są zapisywane na dyskach twardych po sesji i nie są przesyłane nigdzie w Internecie.

Podczas konsultacji omówimy Twoją wizję sesji. Razem możemy zbudować plan doskonałej sesji zdjęciowej, uzyskać inspirację i zdecydować, czego potrzebujesz, aby to doświadczenie było w pełni satysfakcjonujące.

Twoje artystyczne i gustowne zdjęcia otrzymają szczególny akcent, który pomaga im lśnić i wyglądać jeszcze bardziej niesamowicie. 

To twoja sesja, z twoimi zasadami. Absolutnie nie musisz korzystać z moich miejsc, jeśli nie chcesz. Niektóre z moich klientek lubią zarezerwować luksusowy hotel na weekend i mają tam sesję. Z przyjemnością podróżuję gdziekolwiek chcesz za wcześniej ustaloną opłatą.

Mniej więcej tydzień po sesji zapraszam Cię do studia, aby nadrobić zaległości, wypić kawę i zrelaksować się podczas oglądania (ewentualnie możemy to załatwić online).
Oferuję ceny w stylu A La Carte, co oznacza, że nie musisz podejmować żadnych decyzji dotyczących swoich produktów, dopóki nie zobaczysz swoich zdjęć. Razem możemy wypracować dokładnie to, jak chcesz, aby Twoje wspaniałe zdjęcia były prezentowane (odbitki, passe partout, foto-album, plakat …) i stworzyć własny, niestandardowy projekt.

Fotografia kobieca to wyjątkowa inwestycja, szansa na zrobienie czegoś wyłącznie dla Siebie, coś na co zasługujesz.
Nie tylko otrzymasz piękne zdjęcia, które możesz z dumą pokazywać lub często oglądać, ale także zmienisz życie, które pozostanie z tobą na zawsze.
To także niesamowite, wspaniałe przeżycie które zapamiętasz na długo.

Wszystkie sesje kobiece zawierają:

  • Tony porad przed sesją, w tym konsultacja osobista.
  • Fachowy, przyjazny i kobiecy zespół.
  • Nasz upragniony pakiet informacji, zawierający rekomendacje i inspiracje oraz pomoc w pozyskiwaniu wykwintnej bielizny.
  • Profesjonalna stylizacja włosów i makijażu (opcja dodatkowa).
  • Indywidualna sesja zdjęciowa autorstwa Magdalena Dyrda Fotografia, w ekskluzywnym prywatnym miejscu (lub w wybranym przez ciebie miejscu).
  • Nieograniczone pozy, bez limitu czasu i użycie tylu strojów, ile chcesz.
  • Prywatna sesja przeglądania edytowanych zdjęć i czas na rozważenie opcji produktu.
  • Pełna kontrola prywatności zdjęć i tego, czy są one udostępniane w dowolnym miejscu w widoku publicznym.

Fotografia portretowa kobieca, dziecięca i wizerunkowa – Cieszyn, Bielsko-Biała, Katowice, Jastrzębie Zdrój

Napisz do nas