Najczęściej zajmuję się pomaganiem kobietom i dziewczynkom czuć się i wyglądać cudownie.

Zapraszam do mnie osoby które chciałyby choć przez jeden dzień poczuć się jak supermodelka, niezależnie od wieku i figury, ponieważ uważam że wszystkie kobiety są fotogeniczne.

Jestem zdania że sesja zdjęciowa powinna być wyjątkowo przyjemnym przeżyciem. Sesja fotograficzna to czas dla Ciebie na spokojne otwarcie się na nowe doświadczenie.
Będziesz podczas sesji rozpieszczana, na początku przez dziewczyny od makijażu i fryzury, a później ja poprowadzę Cię przez sesję na zupełnym luzie i z kupą śmiechu.

Nie lubię sztucznego pozowania. Ważne żebyś się dobrze bawiła, a do moich obowiązków należy to, abyś wyglądała pięknie na zdjęciach.

Jestem artystą fotografem.

Profesjonalnie zajmuję się fotografią portretową od początku 2016 roku.

Przez te lata, dzięki bardzo wielu sesjom zdjęciowym oraz godzinom nauki, testów, porażek i sukcesów, wypracowałam swój własny styl, który nadal ewoluuje, ponieważ nie potrafię zatrzymać się w miejscu.

Zapraszam także na sesje utalentowane modelki , aby udoskonalić mój warsztat i spróbować czegoś zupełnie nowego.

Ostatnimi czasy korzystam także z wiedzy najlepszych (wg mnie) fotografów w kraju i na świecie, biorąc udział w ich kursach i warsztatach.

Jestem jednak przeciwna powielaniu estetyki innej osoby. Rozwijam swój własny styl, zarówno w oparciu o moje doświadczenie, jak i porady innych fotografów.

Zaczynałam od pożyczonego aparatu, pracowałam w niewielkim pokoju na piętrze, a teraz posiadam swoje wymarzone, piękne i przestronne studio oraz profesjonalny sprzęt.

Stworzyłam bardzo kobiecą i intymną przestrzeń studyjną, która pozwala świecić nawet najbardziej wrażliwym duszom.

Dzięki kontaktowi ze sztuką od najmłodszych lat nauczyłam się jak wygląda piękno.

Teraz wiem jak uchwycić je za pomocą aparatu.

Wiem też, jak to jest być kobietą, która stara się ujrzeć własne piękno.

 

Magdalena Dyrda artysta fotograf
Oto ja 🙂