Sesje Sensualne, Buduarowe, Glamour

sesja zdjęciowa sensualna kobieca fotograf cieszyn Magda Ryrda

Sesje kobiece sensualne, buduarowe i glamour

Wszystkie te rodzaje sesji zdjęciowych mają jeden cel – oddanie kobiecego piękna.

 

Na sesje sensualne przychodzą kobiety w każdym wieku, o różnej figurze i urodzie – ponieważ każda z nich może wyglądać pięknie, jak się tylko postara.
Często w staraniach tych delikatnie pomagają fryzjerki i makijażystki, a także sam fotograf.

Kobiety podczas takich sesji pokazują nieco więcej ciała, ale w bardzo ograniczonym, wysmakowanym stopniu. Wystarczy przecież odkryć zmysłowo kawałek ramienia – każda z nas wie o co chodzi.

Sesje w których kobieta staje się zmysłowa, to sesje sensualne. Rozróżnia się dwa rodzaje takich sesji : sesje buduarowe oraz glamour.

Sesje buduarowe

Sesje buduarowe są związane z sypialnią, więc najczęściej będą to zdjęcia kobiet odzianych w skąpe fatałaszki, zmysłowe koronki itp. Sesje buduarowe zazwyczaj wykonywane są w zaaranżowanej sypialni, lub w stylowych apartamentach.

Sesje glamour

Sesje glamour pokazują piękno nieco bardziej okrytej kobiety. Może być odziana w dłuższą koszulę, koronkowy sweterek, seksowną sukienkę. Zdjęcia glamour mogą być robione w dowolnym wnętrzu, a nawet w plenerze.

Sensualne sesje kobiece mogą się przenieść do wanny wypełnionej pianą lub pomiędzy zwiewne firanki.

Wiele kobiet chciałoby mieć piękną pamiątkę.

Taką okazją do pięknych wspomnień z pewnością może być dla Ciebie właśnie zmysłowa, sensualna sesja kobieca, buduarowa, glamour, w bieliźnie lub tak po prostu…
Możesz sprawić prezent sobie lub partnerowi. Tego typu sesję zdjęciową możemy ziścić w scenerii domowej, studyjnej, plenerowej lub w innym, najlepiej stylowym wnętrzu. Tutaj doskonale sprawdzają się stylowe apartamenty w hotelach, pensjonatach lub inne ładnie zaaranżowane pomieszczenia.

Czasem warto trochę pomóc urodzie

W tego rodzaju sesjach zdjęciowych jak sesja kobieca wskazany jest profesjonalny makijaż oraz stylizacja włosów. Oczywiście możesz skorzystać z usług własnej fryzjerki i makijażystki, lub zająć się tym sama. Jeżeli jednak wolisz kompleksową obsługę, współpracuję z utalentowanymi makijażystkami i fryzjerkami, które mogą Ci pomóc przygotować się do sesji już w moim studio. Wystarczy to wcześniej ustalić.

Jak wygląda sesja ?

W kwestii charakteru sesji możesz zdać się na mnie, a także przedstawić Twoje pomysły i inspiracje, których chętnie wysłucham. Razem możemy stworzyć coś niepowtarzalnego, a ja zrobię wszystko aby spodobał Ci się efekt końcowy.

Format zdjęć

Standardowo wykonuję zdjęcia w formie elektronicznej – otrzymujesz dwie wersje każdego zdjęcia, jedno – duże do wydruku w dowolnym fotolabie, drugie – zmniejszone , do publikacji np. na facebooku.

Profesjonalny wydruk zdjęć – zdjęcia dla moich klientek drukowane są w Niemczech, dlatego nie są dostępne od ręki. Jakość takich wydruków bije na głowę te z fotolabu (to takie urządzenie które często spotyka się u fotografów – połączone z komputerkiem na którym wybierasz swoje zdjęcia przyniesione na karcie lub płycie ) . Jakość jest nawet lepsza od odbitek z internetu, Cewe itp.. Cena odbitek jest niewielka – zależy od formatu. Czas oczekiwania to kilka dni.

Fotoksiążki, albumy, nadruk na płótnie – co tylko chcesz, drukowane w Niemczech oraz w CEWE.

Wszystko pozostanie pomiędzy nami !

Podczas sesji jesteśmy sam na sam w studio. Nie udostępniam zdjęć z sesji nikomu poza Tobą i nie publikuję ich w internecie i nigdzie indziej, chyba że wyrazisz pisemną zgodę na publikację jakiegoś konkretnego zdjęcia (lub kilku zdjęć).

Zadzwoń i umówmy się na spotkanie.

Zapraszam Cię na spotkanie aby wzajemnie zapoznać się jeszcze przed sesją i omówić szczegóły dotyczące jej przebiegu, charakteru i stylizacji.

Mój prywatny nr telefonu to 728 394 563

Ceny sesji

Ogólny cennik sesji możesz zobaczyć tutaj: SESJE SENSUALNE CENNIK

Portfolio

Poniżej możesz zobaczyć zdjęcia z moich sesji sensualnych.

Pokazuję tylko te zdjęcia na których publikację wyraziły zgodę moje klientki.

Sesje Sensualne, Buduarowe, Glamour
5 (100%) 1 vote

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *