Sesje Fashion

menu

Zdjęcia reklamowe oraz zdjęcia do lookbook-ów i katalogów dla branży modowej

FOTOGRAFIA FASHION TO NIE TYLKO STRZELANIE UJĘĆ, LECZ PRZEDE WSZYSTKIM PROFESJONALNE MODELKI I MODELE, ODPOWIEDNIE OŚWIETLENIE, ORYGINALNY MAKIJAŻ I FRYZURA.

Zwieńczeniem pracy w studio lub plenerze jest kilkugodzinna obróbka każdego ze zdjęć, tak aby było spełniało wszelkie wymagania zamawiającego (spisane zresztą w odpowiedniej umowie).

Zdjęcia fashion powstają z myślą o konkretnym zastosowaniu.

Mogą to być lookbok-i, które pokazują ofertę na dany sezon, lub zdjęcia przeznaczone do sklepów internetowych czy katalogów.
Mogą być to w końcu zdjęcia reklamowe, wykorzystywane na różnych polach ekspozycji.
Każdy z tych obszarów wymaga innego przygotowania, otoczenia i pomysłu.

Bardzo chętnie korzystamy z uwag oraz porad osoby, która z ramienia zamawiającego, odpowiedzialna jest za końcowy efekt sesji.

W związku z komercyjnym zastosowaniem wykonywanych przez nas zdjęć, udzielamy zamawiającemu licencji na ich bezterminowe wykorzystanie na wszelkich polach eksploatacji, bez ograniczeń terytorialnych.

Współpracujemy bezpośrednio z modelkami oraz z profesjonalnymi agencjami modelek, dzięki czemu możemy zapewnić udział najbardziej odpowiednich do danego projektu profesjonalnych modeli i modelki.

Na planie zawsze zapewniamy obecność makijażystki oraz fryzjerki, profesjonalistek posiadających doświadczenie w pracy przy sesjach zdjęciowych mody. 

Przyjmujemy zlecenia z całej Polski. Realizujemy projekty na terenie całego kraju, w plenerze i w wybranych przez klienta wnętrzach.

Podejmujemy się zarówno wykonania pojedynczych sesji zdjęciowych, jak i zadań w ramach współpracy długoterminowej.

Dysponujemy profesjonalnym studiem (ponad 300 m²) i sprzętem umożliwiającymi realizację nawet najtrudniejszych sesji.

Nasz atut to także doświadczenie w pracy z modelkami i modelami z każdej grupy wiekowej.